محل تبلیغات شما

درد دل و نامه یك نویسنده و محقق و روز نامه نگار  و فعالحقوق بشرو درجه دار بازنشسته ارتش  به رهبر انقلاب

نامه  یكنویسنده و محقق  و فعال حقوق بشر  و رو مه نگار   و فرزند جانباز 65 درصد و برادر جانباز و ارتشیبازنشسته به رهبر انقلاب  امام ای
dardnews.ir       astaranews1.ir

محضر امام ای  رهبر مسلمانان جهان  

باسلام   

اینجانب اسماعیل اسدی دارستانی  درجه دار بازنشسته ارتش  نویسنده و محقق پنچ کتاب  و رومه نگار واولین وبلاگ نویس  و مستند ساز  و فرزند جانباز 65 درصد و برادر جانباز  میزانتحصیلات  فوق دیپلم و فرزندم هم سرباز ارتش  ویك خانه در روستای سیبلی  آستارا با وام ساختم   كه نصف كاره  است  توان دادن قسط هایش را هم ندارم ,   .   ضامن چند نفر بودم  مجبور شدم ماشینام را که مسافرکشی می کردم  بفروشم  ومقداری قرض بکنم قسط وام گیرندهها در بانک ها بدهم  و چند ماهی است بخاطرضامن بودن چند  نفر  از حقوقم کسر می شود فقط من پانصد هزار توماندریافتی دارم هیچ گونه در آمدی ندارم . و حتی  وام مسكن و خودرو كه از سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح  گرفتم مجبور شدم  پول اقساط وام گیرندگان را بدهم  الان از سه قسمت از حقوقم كسر می شود و تاكنون میلیون ها تومان بخاطر اقساط  وامهای كه برای دیگران ضامن ایستادم  قرض كردمو دادم و توان خرید یك نان ندارم تنها منبع در آمد من ماشین ام بود كه مسافر كشیمی كردم آنهم بخاطر  ضامن بودن فروختم قسطوام گیرنده در بانك انصار را دادم  و چندروز هم حقوقم توقیف كامل شده بود مجبور شدم یك میلیون وپنجاه هزار تومان  قسط وام گیرنده كه ضامن اش بودم  سود بگیریم بدهم و تاكنون هشت میلیون بخاطراینكه زندان نروم  بخاطر وام های  كه ضامن ایستاده بودم سود كردم خلاصهرهبر  عزیز وضعیت مالی من اسفناك حتی قادر نیستم نان  خالی برای زن و فرزندم بخرم با قرض و. زندگی می كنم و من فقط یك كار خدماتی ساده در آستارا می خواهم .

(توضیح اینكه من حدود نوزده سال استرو مه نگاری و سایت خبری درد نیوزو آستارا نیوز یك را  دارم و اولین وبلاگ نویس ایرانی هستم   درخواست مجوز هفته نامه و سایت درد نیوز كردم با اعمال نفوذ یك وزارت خانه كهبرایم پرونده سازی كرده   وزارت ارشاد با مجوز و پروانه هفته نامه وسایت درد نیوز من مخالفت نمود  و رسما مرا از كاری كه داشتم و كار می كردممحروم كردند با اینكه من نوزده سال رومه نگار و سایت خبری درد نیوز و آستارانیوز را داشتم نویسنده و محقق ژنج كتاب  بودم  از كار رو مه نگاری وسایت خبری كه تنها منبع در آمدم بود محروم كردند كتبا بمن ابلاغ كردند صلاحیتندارم  و حتی حكم شهادت پدر جانباز 65درصد بسیجی هشت سال دفاع مقدس پدرم رابخاطر من با اعمال نفوذ جلویش را گرفتند نگذشتند حكم شهادت پدرم صادر شود چون پدرمن بود و اگر مجوز هفته نامه یا سایت مرا می دادند من نیاز به كار نداشتم چند نفردیگر را مشغول بكار می كردم  مرا با اینكهگواهی عدم سوپیشنه از دادگستری گرفتم  ازكار رومه نگاری و سایت خبری كه از سال 1377 و 1379 فعالیت می كنم محروم و بیكاركردند  )

برایاستخدام در اسکله بندر  آستارا(استان گیلان)  از فرماندار امام جمعه بنیاد شهید  نماینده آستارا و آیت الله قربانینماینده ولی فقیه در استان گیلان و استاندار گیلان   نامه بردم تشکیل پروندهدادم    با توجه به وضعیت من درخواست دارم دستور استخدام من دراسکله آستارا را بدهید حتی پول خرید نان ندارم(ماهها ست به شما واستاندار گیلان وفرماندار  شهرستان  آستارا و نمایندهآستارا و امام جمعه  و شوراها نامه و مشكلمرا  گفتم  كسی  به دادم نرسیده است ) را احتیاج بکار دارم (خواهشمند است دستور فرمایید  مرا در اسلكلهبندر آستارا استخدام كنند حتی خدماتی    .  )

در اسكله و بیمارستان آستارا چند روزمدت پیش چند نفر استخدام كردند با اینكه من در اسكله  تشكیل پرونده داده بودمچون پارتی نداشتم  استخدام نشدم . بعدازخدا امیدم به شما رهبر مسلمانان جهان است  توصیه مرا بكن در آستارا در اسكله یا بیمارستان یا انبارهای عمومی استخدامشوم تا من و زن و بچه ام از گرسنگی در به دری نجات یابیم.

با تشکر

اسماعیل اسدی دارستانی 

درجه دار بازنشستهارتش و  نویسنده و محقق( پنج كتاب ) وفرزند جانباز 65درصد  و برادر جانباز  و فعال حقوق بشر  و رو مه نگار و مستند ساز   از    استانگیلان بندر آستارا – روستای سیبلی – كوچه شهید فلاحتی پلاك 41  09119812795

شماره حساب عابر بانك ملی اسماعیلاسدی دارستانی :    60379915652247

تاسیس استان تالشان ( استان خزر )

تأسیس صدا و سیمای تالش

نماینده مجلس: گردنه حیران تا تونل در محدوده آستاراست

آستارا ,  ,كه ,نامه ,وام ,یك ,و سایت ,نویسنده و ,و محقق ,و فعال ,رو مه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انواع بالابر | بالابر نفری | بالابر صنعتی | فروش بالابر | اجاره بالابر caimisdiaving کیمیا Betty's receptions gobbdumbgavis Carl's notes سوزن قفلی مجتمع بین المللی نوجوانان روشن فکر ایران کتابخانه ریاضی اجرای تاسیسات و لوله کشی